Ashley Hakkında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Hakkında

Ashley Tisdale Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]

4 posters
YazarMesaj
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Empty
MesajKonu: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyPtsi Mart 23, 2009 2:00 pm

MeLtem: kim çarptı nan gemiyi??Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Nnshynn

Duygu: ya Serenay artistlik yapcam diye çarptı, çok yakın girdi buzdağlarına, ya üf ya.Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Bh

Meltem: allah belanızı vermesin Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Nnshynn sizin, iki dakika aşşağıya indik, batırdınız caanım gemiyi Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Nnshynn

Aysim:evet sayın yolcularımız on kalem sadece bir milyon bitti mi bitmedi,
yanında da dikiş ipliği. şimdi sorabilirsiniz okyanusun ortasında ne
işimize yarayacak bunlar diye.

Aysim: kaptan napıyorsun nan geniş alsana şu vapuru.

Serenay:vapur değil hayvan, nan titanic nan bu. batmaz, bak nasıl makas atcam şu buzdağlarının arasından hehehe.

Aysim:ksmm dikkat et, bak şu kadar insanın vebali üstümüze.

Serenay:yok bir şey azıcık sürttü yandan, sanayi de pasta atarlar geçer.

Dugyu:sadece kadınlar ve çocuklar, zorlamayın , sadece kadınlar ve çocuklar. huoop ne diyom lan ben, nereye.
Serenay:apla arkadaş vardı, bakıp çıkacağım ben.
Duygu :ağzını kırarım.Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Biggggggrin

Meltem:kaptan bir sorun var.

Serenay:nedir?

MeLtem:batıyoruz yav.

Serenay:valla mı, inanmam?

MeLtem :ya yalan mı söylicez.

Serenay :hahaha, batar mı kzm titanic bu.

MeLtem : ya kızımm, aşşa inip baktım, su alıyor yav,ahaa bu kadar delik var.

Serenay :hiç olur mu öyle şey, koskoca titanic nan bu, batmaz diye bindik, ben gemiden korkarım normalde.

MeLtem:kaptan batıyor yalan mı söylicem ya, şakası olur mu nan bunun.

Serenay : ahhaha, hangi insan yaptı nan bu gemiyi
hahahayt. nasıl batar nan, bana batmaz
demişlerdi hhahahhark.Yalancı seni Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] Biggggggrin

Aysim: kaptan aşşağıda baya büyük bir delik var, su alıyoruz.

Duygu: şurda beyaz çimento var, onunla kapatın şimdilik, sonraki limana kadar idare edelim, sonra sanayiye götürürüz.

MeLtem:abi buzdagi geliyo be

Duygu: ööf öf

Aysim: neresinden baksan 4 trilyon eder bu gemi.. tam gobekten carpacak ba ba ba. tersanede de dogrultamazlar bunu.

MeLtem : sigortasi bi$eyi vardir abi.. kamaraya gidiyorum cuzdani telefonu alayim

Serenay: bizim gocuklari al gel de u$umeyelim.. valizleri neden almiyorlar sandala anlamadim ki

serenay

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:13 pm

zuhaha zuzu Çok komik olmuş nan bu gül gül Kırıldım Zuha
duyqu

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:20 pm

yha süperr olmuşş harikaaaa Zuha
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyPtsi Mart 23, 2009 4:22 pm

eee Kim yaptı Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 586792 YoRumLarınız için saoLunn cıcı
duyqu

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyPerş. Mart 26, 2009 4:21 pm

ee yorum yaptık devamı yokmuu çiiiiiii
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyCuma Mart 27, 2009 7:39 pm

MeLtem: Lan artist kaptan batıoz Lan Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 774775
Serenay : gulug gulug gulug Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 586792

MeLtem :Daha batmadık Lan ama batıcazz seNin yüzünden Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 637163
Serenay : Napıyım biraz havaLı oLsun diye çarptım buz dağına hem bana bu gemi batmaz dediLer -----------------
Duygu : Kim dedi aCaba Sanaa V:

Serenay : ıMM Şeyy ıMMM ıMMM öLe iste =()=
Aysim : kızLaaaR öLücez imdaaat
Serenay : ellamdürüllahi rabbin alemin er rahmanirrahim maligulugugulgugugulgu guglug aqLaaaaa
MeLtem : serenay battı olle
Duygu : Furkan'm seni seviyoRumm aLLahım bize yardım et annee gulug gulug gulug aqLaaaaa
Aysim : Duyguda battı DATLo

MeLtem : Şeyy aYsimm
Aysim : Neeey

MeLtem : Ben yüzme biLmiyoRum çiiiiiii
Aysim : Sana aLLah rahmet eğLesin caNım :) Ben atLıoRm denize
MeLtem : -----------------
(vee havadan teLLo iner Lové )
TeLLo : geL seni HeLikopteRimLe götiriyim askım
Meltem : ııı ııı ııı ımm iiii ooo uuuu ııııı UTAN
TeLLo : mıha huha Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 774775 geL bebeim
(o aRada bizim kızLar boğuLuYodur meLtem heLikopterden bağırır)
Meltem : Size aLLah rahmet eğLesin bende gökLerde uçmaSını iyi biLirim yeRin dibinde yüzmeyi biLmesem biLe Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 774775
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

YorumLardan sonra devam
duyqu

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyCuma Mart 27, 2009 7:45 pm

yhaa biz ölcezmiii hyrrr ben ölmekkk istemiorummmmmmmmmmmmm.......... Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 637163
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyCuma Mart 27, 2009 7:47 pm

MeLtem: Lan artist kaptan batıoz Lan
Serenay : gulug gulug gulug
Zuha
süper oLmuş zuzum Haha güLerKen ağLıyodum Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 344819

Hiç duRma devam

Serenay : ellamdürüllahi rabbin alemin er rahmanirrahim maligulugugulgugugulgu guglug
MeLtem : serenay battı
Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 344819

DEVAM MUTLAKA DEVAM DEVAMM DEVAM DEVAMM DEVAM LAN DEVAM Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] 344819
~aYSim~

~aYSim~

MesajKonu: Geri: Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]   Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ] EmptyCuma Mart 27, 2009 8:32 pm

meLom isTe ya her zamnKi qBi muhTeSm DeVaM qanqiler

Titanic de bizim üyeLeR oLursa [ meLody farkı ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CinLer ve biz [meLody farKı iLe]
» Bizim kızLar simdide depRemde
» Bizim kızLar simdide sevgiLiLeriyLee
» bizim kızlar ünlü olup mavi şekere konuk olursaaa:)