Ashley Hakkında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Hakkında

Ashley Tisdale Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
serenay

serenay

evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 28, 2009 8:27 pm

sağol meleğimm sende 100 tanesin Zuha
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 29, 2009 2:11 pm

Devamm
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 29, 2009 9:31 pm

tamamdır şimdi devam ediyorum oYYsüpeR
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 29, 2009 9:45 pm

Can: alla alla sensin manyak sensin deli ben Kara kuşağım unuttun mu evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 688979
Ayşim: alla alla Kara KuŞak olsan ne fayda senden ninja biLe oLmaz be evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 586792
Can: Hıı sen öLe sen şimdi bi Çakarım sana ağzın gözün morarır. evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 688979
Serenay: Kime Çakın sen ha şerefsiz evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 586792 Gel ÇaK gel Çak sana hadi geL evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 688979
Can: al sana
Serenay: ıska gelmedi ki gelmedi Ki evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 848996
Ayşim: aferin serenay Çak bi tane dış dış dış evet serenay tam gaz pnpn
Serenay: pat küt Çat al sana pat dışın işin bitti serseri oYYsüpeR
(can bi sağa bi soLa Kaykılır )
Ayşim: ohh canıma değsin Kara kuşakmış CraZZZy
Can yerde baygın yatarKen ağLamaya başLar: sezer geL anne aaa Kaşım ağzım burnum kıçım acıo anne aaa aqLaaaaa aqLaaaaa
Ayşim: Zuha Gehh bıLı bıLı gel Zuha
Can: nedion Lan V:
Serenay: geH bılı bılı gel dedi duyMadın mı eşeğolu eşek duymadın mı ne bakıon yan yan ağzını burnunu dağıtırım
Can: anne aqLaaaaa aqLaaaaa
Ayşim: Bakma Bana yan yan oyuLur gözün pan pan
=G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G =G

SON

YORUMLARDAN SONRA DEVAM EDİCEM sekeRoyna
duyqu

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 02, 2009 5:05 pm

hemen devam ediosunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hoh Zuha 00Ke

çabukkkk V:
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:57 am

tamam nan Zuha oYYsüpeR
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 12:49 pm

MELTEMİN AŞKI VE BÜYÜK KAVGA

Meltem: nese daha Kavga etmek istemiyoRum yeter Artık
Duygu: aynen yaa
Ayşim:Bencede sizinLe kavga etmeye değmez erkek değil misiniz hepiniz aynısınız evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 637163
Serenay: ohh benim hiç yoqq nan Çok Rahatım
evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 688979

Meltem ağLayarak odasına gider kapıyı kapatır ve 4 saat odasından çıkmaz çünkü ağLıyodur üüüüü
Serenay: -----------------
Duygu: bi daha parti vermesek iyi oLur bence ;)
=()=
Serenay: nie hİİh
Duygu: Her partide Kavga çıkıyor erkekleri çağırmasak biLe onLar gelio 4 kişiyLede parti yapacak değiliz bi kaç kişi çağırıyoruz onLarda mutLaka erkeklere sölüyor.Sonra erkeklerde geLio kavga çıkıyoR.
Ayşim:HakLısın duygu. Bu arada paRtiye can'ı kim çağıRdı ??
Serenay: hımm ımm şey oo Loo hmm yok ben değil evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 928113 evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 955699
Ayşim: sen çağırdın demi evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 637163 evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 143304
Serenay: Hayırr gerçekten niye hemen beni suçLuyosun evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 775687 iyi be aman ben çağırdım mutLu oLcağını düşündüm hİİh
Ayşim: sağol ya gerçekten çok mutLu oLdum
Serenay: sevindim PoPLoLi
Ayşim: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 143304
Meltem: Ben dıŞaRı çıkkıyoRum kafamı dağıtcam evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 84801
Serenay: sen ağLıyodun noLdu evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 586792
Meltem: Çattt
Serenay: hastaa
Duygu: Bende geLeyim mi canım
Serenay: Çoktan gitti meLtem Zuha
Ayşim: Hayır ben gidicem ben daha iyi destek oLurum hoh
Duygu: alla alla Çok biLiyon sen Hayır ben daHA iyi destek oLurum buna emin oL ;)
Serenay: yaa ay allam =()= der ve kapıyı çat diye kapatır meltemin yanına koŞaR =D
Meltem: serenay niye geLdin evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 637163
Serenay: istemiyosan gideRim -----------------
Meltem: ayhh allahım iyi geL xS
Serenay: Bak meltem şimdi oRda duRan erkeğe napıcam evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 586792
Serenay erkeğe şu hareketi yapar asıLmaaaaaaa
(meltem bunu görünce korkarak oradan uzakLaşıR o anda meltem bi erkekLe karşıLaşıR çokda yakışıkLıdır çocuğun adını öğrenmek için yanına gideR)
Meltem: meraba
evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 918301
adsız: meraba
Meltem: adını öğrenebiLir miyim ? cıcı
adsız: Tabi benim adım batuhan
Meltem: bende meltem tanıştığıma memnun oLdum cıcı
Batuhan: Bende
(serenay o anda meltemi takip ediyodur ve çalılıkLarın arkasından meltemLe erkek çocuğunun konuştuğunu göRür ve bu manzaraya dayanamayaRak meltem'in yanına gideR)
Serenay: aa Meltem gene KarşıLaştık evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 848996 Bu Kim ??
Meltem: evet V: bu Batuhan batuHan serenay , serenay bizde batuHanLa şimdi tanıştık cıcı
Serenay: öLe mii evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 143304
Batuhan: seninLede tanıştığıma memnun oLdum serenay
Serenay: Ben memnun oLmadım
Meltem: haha serenay Çok ŞakacıdıR. (der ve serenayı cimcikLer )
Serenay: aaaaaaa -----------------
Batuhan: gerçektende Çok Şakacı :]]
Serenay: hıı evet tipsiz yaa :V
Meltem: haha bak gene Şaka yaptı işte cicii :X
Serenay: ha ha evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 688979
Meltem: aa serenay gidiyomuşş hadi serenayyy gidiyomuşsun hadiiii V:
Serenay: yoo Kim dedi meltem ben haLa burdayım.
(meLtem batuhana 1 dakka der ve serenayı bi köşeye çeker)
Meltem: yaa gıcık git sene bu çocukLa iyice tanışmam gerek.
Serenay: alla alla yaa hatıRlatırsam daha yağızdan ayRıLmadın meltem
Meltem: yaa offf zaten bugün anLatıcaktım. Hem ben bu çocuğu KaçıRamam.
Serenay: yaa off MeLtem sapıtma tamam mı sen YağızLa Hala Çıkıyosun iLLa dün kötü bi oLay oLdu diye ayRıLmak zoRunda değiLsin konuşup haLLede biLirsiniz ;)
Meltem: yaa sen Karışıyosun bizim iLişKimize yaa sanane ayrılırım ayRıLmam sana mı Sorcam
Serenay: peki meltem benim Karışmaya hakkım yok hakLısın ben ne oLuyorum ki sizin iLişkinize Karışayım. Ben önce kendi hayatıma Bakayım demi HakLısın der ve oRadan gider
Meltem: azcık kızaR,azcıkda üzüLüR ama bu çocuğu Kaybetmemesi gerektiği için hemen batuhanın yanına KoŞar
Meltem: afedersin biraz geç Kaldım bunu göndermek biraz zoR oLdu V:
Batuhan: keşke göndermeseydin üzüLmüşe benziyodu. oda bizimLe geLirdi
Meltem: gerek yok zaten onun bugün birsüRü işi var anLarsın ya Zuha
Batuhan: hmm xxD
(batuhan ve meltem gece 5 e kadar eğlenirLer ve evdeKiler çok meraKLanır ama serenayda oRtaLarda yoktur)
Ayşim: yaa nerde bunLar çok merak ediyorum off offf
Duygu: işşallah başLarına bişe geLmemiştir polise mi haber versek acaba
Ayşim: dur dur hemen her yeri ayağa KaldırmayaLım biLiyosun bizim Mahalleyi
Duygu: HakLısın ama biRaz daha bekLersem merakdan Çatlıcam Bence aramaya ÇıkaLım berKi denk geLiRiz
Ayşim: peki der ve ikiside hazırLanıp serenay ve meltemi aramaya çıkarLar.
(fakat ikiside Çok yakışıkLı bi erkeğe denK geLir ve onLarda coŞarLar herkes arkadaşını unutmuştur ve o an Kendini düşünüyoLaRdır)
serenay bi kayaLığa oturmuş. içiyodur xxD
o anda duygu ve tanıştığı kişi oRdan geçiyoduR. Ve duygu serenay'ı görür ve hemen yanına koŞar.
Duygu: Lan hayvan nereLerdesin sen sizi arıyoduk aa sen içki mi içiyosun hii aa meLtem neRde
Serenay: nedion Yaa Meltem batuhan diye bi çocuğu göRdü onLa takıLıyo
Duygu: nee meltemm yağızLa çıkmıyo mu
Serenay: ne biLiyim ben ben onun hayatına karışamam istediği şeyi yapar ;)
Duygu: anLadım siz Kavga etmişsiniz.
Serenay: evet
Duygu: GaLiba kavganın sebebini yavaş yavaş anLıyoRum.
Serenay: ok :V
Duygu: Ya bende ayşimLe sizi araKen bizde öLe erkekLere dadanmışız ayşim bi tane buLdu onLa eğleniyoR. Benimkide oRda Beni beKliyor.
Serenay: sen bekLetme sevgiLini hadi git sen ben Kendi başımın çağresine bakarım.
Duygu: emin misin ?
Serenay: evettt
(duygu oRadan sevgiLisiyle birLikte uzakLaşır ama akLı serenaydadır.Serenay eve gider. O arada ayşim meltemLe karşıLaşır meltem Çok sarhoştur batuhan onu tutuyodur.)
Ayşim: meltem ne bu Halin iyi misin sen Kimsin be bıRak meltemi
Meltem: bu Benim Batuhanım ayşim batuHanımm BatuhaNımmm qanqiler
Ayşim: ayhh düştü KaldıRaLım eve götüReLim hemen Sizde gidin bee evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 637163
(ayşim meLtemin Kolundan tutaR Kaldırır hemen bi taksi Çağırır Ve vee gideRler)
BÜYÜK KAVGA ŞİMDİ BAŞLIYOR
(meltemler eve gelmiştir duyguda ordadır ayşimde)
Meltem: Oooo Serenay bana kızdın içiyon mu evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 344819
Serenay: Sen sarhoşsun git yat uğraşma benimLe
(meltem büyük bi kahkaha atar Ha haa ha haa haa)
Meltem: uğraşıcam seninLe uğraşmak Çok güzeL gerçekten HeLede sinirLenince Çok güzeL oLuyo
Serenay: aL götür şu salağı yatağına ayşim
Meltem: ben Mi salağım Pislik kendine bak iç iç zıkKımLan
Ayşim: tamam meltem GeL YataLım biz hadi
Serenay: sus ya sarhoş batuHan bütün gece coşan ben miydim içeRim içmem sana mı soRcam benim içmem bişe değil senin yaptıkLarına ne demeLi
Meltem: sana iLişkime KarışMa demiştim serenay ayRıca ben ne yapmışım he napmışın 2 tane sevgiLim var işte noLdu kısKandın mı ;)
Serenay: senin akLın fikrin sevgiLide abuk sabuk şeyLerde bi kerede akLını güzeL şeLere çaLıştır bi kerede şu arKadaşLarını düşün yaa biz snein HaLine üzüLürken sen bizi daha Çok üzüyosun
Meltem: Senden başKa üzüLen var Mı he var mı buRda bi tek sen mi beni seviyoSun diğerLeri üzülMüyoda bitek sen Mi üzüLüyosun ha
Sererenay: Kimse üzüLmesede ben üzüLüRüm tamam mı ben üzüLürüm çünkü ben arKadaşımı seviyorum gidip barLarda discoLarda erkekLerle dans edip içip arkadaşLarımı unutmaya Çalışmıyorum yada sevgiLi yapmaya Çalışmıyorum. ;)
Meltem: üzüLme bee istemiyoRum sen üzüLdükçe ben daha Çok iççiyoRum düşünme beni istemiyoRum aman senin düşünmene Kaldık benim bir sürü arKadaşım varken senin düşünceLerine mi KaLdım ben , batuHanıda seviyoRum tamam mı seviyoRum Kıskandın mı noLdu ?
Serenay: Ben senin gibi sevgiLileri yoLda yapmıyoRum . ne Kıskancam be sizi senin gibi bi sarhoşu senin gibi bi Hastayı Kim isteR be
Meltem: o yüzden mi herkes beni seviyo batuHan istiyo işte istiyo
Serenay: hıı gördük seni seven herkes pişman oLuyo sonunda batuHanda saLak o yüzden seni seviyo ;)
Ayşim: KızLar yeter artık bırakırsak bu Kavga sabaha Kadar uzucak o yüzden şimdi yataLım yarın sakin kafayLa konuşuRsunuz.
Duygu: Ayşim HakLı kızLar hadi yatağa iyi geceLer herkese
ayşim meltemin koLundan tutup onu yatağına götürür ama meltem Hala bağırıyodur bunu yanına bırakmıcam serenayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Serenay: hıı =()=
(nese Yarın oLur meltemin saati çaLar ama meltem dün geceyi hatıRLayarak Çok utanır ve saati Kapatır uyumaya devam edeR. uyKjUKKUI )
herkes Kalkmış Kahvaltı ediyoDuR. Meltem dayanamayıp KalKmıştır.
Meltem: günaydın arkadaşLar
Ayşim: günaydın canım
Duygu: günaydın bidanem
(serenay sandalyeyi itleyip Kalkmıştır ve paltosunu aLıp dıŞarı çıkmıştır)
Meltem düzgün bir şekilde konuşur: arkadaşLar biLiyorum dün çok kötü bi gündü ama sarhoştum işte hepinizden özüR diLerim
Ayşim: canım bizden özüR diLemene gerek yok bence serenaydan özüR dilemeLisin en Çok o üzüLdü
Meltem: HakLısın böhüüü ama banane yaa özüR diLemem oda bana bin tane Laf ettik o niye diLemiyoR ya
Duygu: serenay bana herşeyi anLattı. iLk önce sen başLatmışsın yani bi erkek Çocuğu için serenay'a o kadar Laf etmen Çok saçMaydı bence =S
Ayşim: ya duygu meltemin üstüne geLme meltemde üzgün zaten allahım
Meltem: bıraK Konuşsun Çok HakLı
(meltem koşa koşa serenayı buLmaya gitmiştir. Ve serenayın nerde oLduğunu biLiyodur o hep kayaLıkLaRa giderdi ve hemen oRaya koşmuştur ama oRdada bıLamamıştır. 7 yeri aradıktan sonra serenayı 8. yerde buLmuştuR xxD

ACABA NE OLACAK MELTEM SERENAYA BAĞIRIP ÇAĞIRACAK MI ÖZÜR MÜ DİLİCEK YOKSA SERENAY MI ÖZÜR DİLECEK BU SORUNUN CEVABINI YORUMLARDAN SONRA ÖĞRENİCEZZ
:uuu
duyqu

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 07, 2009 6:57 pm

süperrr olmuss askısııı harikaaaaaaaaaaaaaa seni gidi senorist seniii evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 751709 :]]
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 08, 2009 2:42 pm

oyy bidanem siz beğendiyseniz zaten ne mutLu bana
Kedic Kedic Kedic Kedic Kedic Kedic
Beni gidi beni =()= =D :]]
duyqu

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 23, 2009 10:04 am

hadi ama devammm

kızmay başlıorum amaaa evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 637163 evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 143304
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd   evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd - Sayfa 2 EmptyPerş. Nis. 23, 2009 11:10 am

tamam yaa tamam aaa hoh

evde veriLen ilk partimiz ve Meltem'İn aşkı xdxd
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Evde oturmak mı ? Dışarı çıkmak mı ?