Ashley Hakkında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Hakkında

Ashley Tisdale Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bizimmm kızlarr diskodaaa :)

4 posters
YazarMesaj
duyqu

bizimmm kızlarr diskodaaa :) Empty
MesajKonu: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:18 pm

ewettt birgün bizim kızlarrıı disko hefesi sarmıştırr ve bir günn diskoya giderlerr saat daha 00.09 dur. diskonun önüne gelmişlerdirr..

duygu:yha kızlarr ben çook korkuorum girmesekmi içerii böhüüü

meltem:saçmalama duygu nolcak alt tarafı diskoo

serenay:hee valla hem ne güzel eğlencee belki yakışıklıda vardırrr =G

ayşim: e o zaman ne duruyoruz girelim hadii :)

Kızların hepside çok heycanlıdır vee hepsi birden içeri girerlerr içeride çok süper bi ortam vardırrr.

meltem:hadi coşalımm kızlarr ben kaçtımm..

duygu:dur bekle bende geliorumm..

serenay: e ayşim gel bizde bara gidelimm

Ayşim:tamam Cnm..

duygu:yha meltem burası piskopat doluu bizimmm kızlarr diskodaaa :) 918301

meltem: ne güzel işte hadi koppp aaa inanmıorumm bizim partideki çacukk hani sARHOŞ OLMUŞTUU

duygu: aa efett oo ama yanında bi kızz varrr

meltem: bizimmm kızlarr diskodaaa :) 775687

meltem bu duruma çok sinir olurr ve hemen o çocuğun yanında gider duyguda peşinden gider kötü bişey olmasıı istemezzherkezz oraya toplanırr bu aradaa

serenay:yha nie oraya toplanmışlarr bakalımmı ayşimm

ayşim:bakalımm bende çok merak ettimm

ve serenay ile ayşimm koşarak topluluğun olduğu yere giderlerr duygu ve meltemi görünce şaşırırlarr o arada serenayın gözü bi çocuğa takılırr ayrıca serenay çok içtiği için sarhoşturr vee çocuğun üstüne atlaa.. =D

serenay:nbR bebeimmm...

emre:ii dir senden nbR yafrumm .. derlerr veee dışarı çıkarlarr ayşimde bu arada meltem ve duygunun yanındadırr

meltem:sen ne pislik ne hayvan bi herifsinnn... hİİh

yağız:ne diosunnn ne olduu ne yaptımm ben =S

meltem:bide ne yaptım die soru yanındaki kıza sor benceee

yağız: hee bumu bu bnm kız kardeşimm cicii Zuha

meltemm çok utanırr bütün kızlar güler ama yağız meltemin yanına glipp onu yanağından öper bizimmm kızlarr diskodaaa :) 729474

ve sevgili olurlar

duygu ve ayşim:meltem serenayı gördünmü?? =S

meltemm yoo derr vee yağızı koluna takıp diskodan ayrılır sahil kenarına giderlerr aasKK

yarumlardan sonra devammm....

En son duyqu tarafından Perş. Mart 26, 2009 6:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:22 pm

haha süper oLmuş bidanem serenayın gözü bi çocuğa takılırr ayrıca serenay çok içtiği için sarhoşturr vee çocuğun üstüne atlaa.. zuhaha xd yaa ama ben böLe mi yapıom he -----------------

:PPP :PPP :PPP :PPP :PPP

MUTLAKA DEVAMM

[i]
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:25 pm

Eyvah serenayı kaçıRdıLar üüü Zuha devaam
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:27 pm

~MéLoDy~ demiş ki:
Eyvah serenayı kaçıRdıLar üüü Zuha devaam

off off :uuu

asLında ben Kaçırmışım Çocuğu ayh Zuha
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:31 pm

Tmm Tmm DEVAM EDİORUMM 2 dK Beklicenizz.. :)
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:37 pm

ßekLerim aSkıSı senin iÇin değer
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 4:47 pm

bekLerim bidanem sen yeter Ki yap :)
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 5:30 pm

bu arada duygu diskoya alışırr ve bir ortamdan bir ortama bir ortamdan bir ortama derken bir ortamda ayşimi görür e tabi bu arada sarhoştur duygu.. o anda hem çılgın gibi dans eder bizimmm kızlarr diskodaaa :) 84801 hemde arada şarkıları mırıldamadan duramazzz...

ayşim:içme artık şu zıkkımı duygu içmee... bizimmm kızlarr diskodaaa :) 637163

duygu dın dırı dın dırı dın dırı dın dırı dın dırı dın rıırrrıırıııır hıhı tabi içmeeeeemmm dın dırı dın dırı dın dırı dın dırır dın dırı dın dırı dın dırı dırı dır dın dırıırıırıırıııırıı bizimmm kızlarr diskodaaa :) 84801 bizimmm kızlarr diskodaaa :) 84801

derkeneeee duygu yere çakılıverirr ayşim hemen onun yanına koşarr onu ayıltmaya çalışırkeneee bizde meltemlere bi bakalımm...

meltem.:askımm..

yağız:aşkımm..

meltem:aşkımm......

yağız:fıstıkımmmmm..

meltem:aşkımm

yağız:bebeim fıstıkım esmer bombam bize gidelim aşkımmmm..... bizimmm kızlarr diskodaaa :) 688979

meltemm:yha OFF sapıklık yapmasan olmaz yağızz ne güzel burda deniz kenarında kumların üzerinde yü-r-ü-m-e-k varkenn

yağız:bencede süper fikir esmer bomba derken. esmer bomba ııhm ıhm yani meltem kaçmıştır ama yağız hızlı koştuğu için onu görmüştür meltem koşarken arkasına bakarkene bir direğe çarpı verir ve bayılır yağız ne olda bayıldı der ve yavaş yavaş yürümeye başlarr..

bizde o arada serenaya bi göz atarız serenayın durumu berbattır onu bir hotele götürmüşlerdir bu otelde beyaz kadın ticareti yapılı serenay emre emre diye uyanır ve emreyi görür emre maskesini çıkarır vee serenay şok olurr

in aşağı ya biraz dahaaa

in in

ve aslında aslında emre br erkektir ama gerçek ismi emredirrr Zuha

sereenayy çokk korkar ve kendini sokaklara atarrr ama sokaklar kuytu köşelerdirr derken bizde bir ayşimle duyguya bakalımm neler olmuşş..

duygu artık uyanırr ee aradan 3-4 saat geçmiştirr hemen dışarı çıkarlarr ve bir otobüse binerlerr otobüste yalnız ayşim duygu şoför(erkek) ve bir müşteri vardır(erkek) ayşim vee duygu çok korkarlarrrr

duygu:yhaa ayşimm ben çokk korkuorum yha bize......................................yaparsalar.. aqLaaaaa

ayşim:ayh saçmala duygu bize deil................................................yapmak.................................................................................bile yapamazlarrrr böhüüü

duygu:OLsun ben yinede korkuorummm..

bu arada meltemle yağız nağıor acabaaa

yağız meltemi öpmek üzeredir aa durun sizi biraz meraklandırıyımm..

in aşağıyaaaaaa...

inn innn

meltem uyanır ve yağıza 1 tokat 2 tokat derken20-30 tane tokat atar yağızın yanakları kıpkırmızıdırr yağız yanaklarıyla uğraşırkenn meltem kaçar ve bişr otobüse binerr orada duygu ve ayşimle karşılaşır ve hemen yanlarına gidip olnları anlatır

duygu: bizimmm kızlarr diskodaaa :) 918301 bizimmm kızlarr diskodaaa :) 344819

ayşim: bizimmm kızlarr diskodaaa :) 918301 bizimmm kızlarr diskodaaa :) 344819

böle olurlarr bu arada serenay hala şok geçirmektedirr hemen oradan kaçççarrr...

yorumlardan sonra devam edicem meleklerimmm.... cıcı
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:45 pm

bizde o arada serenaya bi göz atarız serenayın durumu berbattır onu bir hotele götürmüşlerdir bu otelde beyaz kadın ticareti yapılı serenay emre emre diye uyanır ve emreyi görür emre maskesini çıkarır vee serenay şok olurr

bunee aa :uuu üüüüü
yağız:bebeim fıstıkım esmer bombam bize gidelim aşkımmmm.... Zuha
duygu:yhaa ayşimm ben çokk korkuorum yha bize......................................yaparsalar.. bizimmm kızlarr diskodaaa :) 955699
zuhahaxd devam aşKısı
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyPerş. Mart 26, 2009 3:42 pm

sizi biraz meraklandırmak istiorummm o yüzden devamını biraz biraz sonra sonra yapıcam askısıı SheKer
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyCuma Mart 27, 2009 8:23 pm

Yaa hadi Lan merakLandım merakLancağım Kadar zaten Hadi Lütfen devam et bizimmm kızlarr diskodaaa :) 67862
~aYSim~

~aYSim~

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyCuma Mart 27, 2009 9:01 pm

Ltfen Devmm muhteSemmm SnDaLye
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 11:42 am

serenay oradan kaçarken tinercilerle karşılaşırr Zuha serenay ın üstüne doğru yürürlerr bu arada meltemlerde serenayın olduğu durakta inerler serena ı görünce onu kurtarmak için hemen yanına gelirler serenay hariç hepsi karate bilirr.. ve hemen tinercileri döverlerrr sonra tekrar otobüse binerrrrlerrrr... ve eve gelirlerr ..

serenay hemen kızlara olanları anlatırr ve kızlar:

duygu: Zuha CraZZZy

meltem: YeYeeeeeee Zuha

aysim: =D Zuha

serenay:yha Off yha gülmeinn yhaaaa piskopatlaşmaınnn hoh

duygu:yha serenay (piskopat) benim lafımmmm xppp

aysim: =D

serenay:ayh yemedikyha lafını.....

neyseee çok geç olduğu için yatarlarr .. sonra sabah olurrilk meltem uyanırrr hemen duyguyu uyandırmaya gider çünkü ikiside aynı odada kalırr duyguyu zorla uyandırır meltemm duygu gözünü açar sonra tekrar uyurr meltem çok gıcık olur en sonunmda duygunun suratına su atarrr Zuha

duygu:yha OFFF ne var meltemm daha sabahın 3 ü ztn geç yattıkkkk

meltemm:yha kapıda yağız varrr UTAN

duygu:ee napıyımmm??

meltem:çok kalpsizsinn...

duygu:yoo bnm kalbin varrr... Zuha şaka şaka ee nediooo???

meltem:daha kapıyı açmadımmm

duygu:allahım yha açsana o zaman

meltem: yha sende benle gelll

duygu:ayhhh Tmm Yrü hadi ama ben göstermem kendimi

meltem:ayh çoq heycanlıyımmm

(ve meltem kapıyı açar)

yağız:mrbaa meltmm

meltem:meraba yağız.

yağız:beni içeri almıcakmısınn???

(duygu aradan seslenir:alma alma sakın alma bu saatte olmazzz dedikodu çıkarrr)

meltem:aaaaa alamam sapık aahh yhani yağız demek istedimm.. :PPP

yağız:nedenki o kadar geldimm :X

meltem:bu saatte alamam ayrıca bana tafra yapma sökmezz hem banamı sordun gelirken.. hoh

[duygu arada kaş göz işaretti yapar ve aferin aferin derrr]

yağız:iyibe sanada yaranılmıoo gidiorumm ben bidahada gelmem buraya

meltem:ayh sana gel diyen vardı sanki V:

meltem kapıyı kapatır ve duyguyla beraberr odaya giderler ama yatmazlar uyku tutmaz sohbet ederler

duygu:bence süper yaptın iyi oldu ona

meltem:bence kotü yaptım yha gelmezse bidaha

duygu:gerçekten seviyosa gelirrr gelirrr... Méé

meltem:gerçektenmi

duygu:tabiki gerçekten

biraz sonra kapı çalarrr meltem kapıya koşar arkasından duyguda gelirrr

meltem kapıyı açarr

xppp ve yorumlarrdan sonra devammmm....... xppp
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 11:52 am

Süper aşKım beni bu sfer tinerciLer kaşırmış :uuu ama Kara ve beyaz kuşakLar sağoLsun çocuk oLmadan yetiştiLer imdadıma Zuha

bu arada azcık aşkLa Karışık bi komedi oLmuş o yüzden Çok beğendim ManDeLinx
Devam Meleğim bizimmm kızlarr diskodaaa :) 514631
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 11:58 am

saool ASKIMM
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyPerş. Nis. 02, 2009 5:56 pm

meltem bi bakar karşısında kimse yokkkkk şaşırırr yere bakar bi mektup mektubu alırr koşarak duyguyla içeri giderler serenay uyanır aysimide uyandırır beraber içeri giderler bakarlar duyguyla meltem yanlarına giderler meltem kızlara olanları anlatır sonra eline mektubu alır ve okumaya başlar

meltem:sevgilim meltem acaba sevgili meltemmi demem gerekirdi bilemiorummm....

neseee seni çoqq seviorum ama ruhumda birazcık sapıklık var kendime engel olamıorummmm.

duygu ben okuyamıcam sen okurmusun??

duygu:peki Cnm

duygu:sapıklııma engel olamasamda yinedde seni çok sevdiğimi bilmen gerekli o yüzden bumektubu sana yazdım sen şu anda bu mektubu okurken ben çok uzaklara yola çıktımmm belkide bu ayrılık bize iyi gelicek bilki yıllar sonra karşılaşıcazzzz olsun ben yinede seni çokseviorumm beni unutms olurmu???

Seni ÇOOOKKK Seven yağızzz
kendine iyi bak beni unutma
çünkü ben seni asla unutmıcammm Lové

duygu:bu kadar Cnm bitti.... bizimmm kızlarr diskodaaa :) 918301

meltem koşarak ve ağlayarak odaya gider sonra herkes yataklara yatar aslında duygu melteme moral verir ve bütün kızlar birbirine sarılarak uyurlarr ama meltem uyumaz aslında uyuyamazzz ve bütün gece ağlarrr üüüüü böhüüü

bizimmm kızlarr diskodaaa :) 774775 YORUMLARDAN SONRA DEVAMMM bizimmm kızlarr diskodaaa :) 774775
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 11:02 am

Çok duygusaL oLmuş yaa -----------------
Lütfen devamını daha Komik yap canım yani tavsiyemm =S
DEVAMM....
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyPerş. Nis. 23, 2009 10:32 am

Lütfen bunu okumadan önce sagpa kajmer&kolera beslenme çantam şarkısını açıp öle okuyun eğer şarkı yoksa benden isteyebilirsinizz daha sabahınn 2 sidirr meltemm bavulunu toplarr ve sessizce evden çıkarr yazğızın nereye gidiceğini biliodurr ve bi otobüse binerr o arada ayşim uyanırr ve meltemin olmadığını görür çok koorkarlarr ayşimm hemen meltemin dolabına bakarr meltem herşeyini almıştırr ve duygu hemen kızları uyandırır hepsi beraberr evi ararlarr serenay bi mektup bulurr

serenay:kızlarr gelin bi mektup bnuldumm meltemden heraldeee...

kızlarr yanlarına gelirr ve sero mektubu okumaya başlarr..

serenay:sevgili kızlarr canım arkilerim kankalarım hatta kardeşlerimm siziii çok seviorumm ama yağızı bulmam gerekliydi bu arada uygu haklıymışsın yağız gerçekten beni seviomuss ama ben bunu anlayamamısımm bunu öğrenmem çok geç oldu bende bu yüzden onun peşinden gitemeye karar verdimm ve onun nereye gidiceğini bildiğim için yola çıktımm sizi yalnnız bıraktığım için lütfen bana kızmayın biliosunuz gitmek zorundaydımm beni unutmayınn sizinle birrrsürüüü anımız olduuuu onları hatırlayıpp beni de hatırlayınn sizz benim kan kardeşlerimsizinn ama ddim yha gitmek zorunda kaldımm beeni aramaya kalkmayın lütfenn

sizi çokk seven MeLtEmmm..

sero:bitiii vaySSS aqqala

duygu:bunu bize yapamazzzzzzzzz üüüüü böhüüü

ayşimm:ama yaptıı ama yapmaması gerekiodu ama ona kızamayızzz ----------------- bizimmm kızlarr diskodaaa :) 576176

duygu:sende bizi unutma Cnmm...

kızlarr bütün gün ağlarlarr yağız gideceği yere varmıştırr meltem onu bulamamıştırr aradan 2 yıl geçmiştirr duygu her gün intaar etmeye kalkmıştırr asma her seferinde kızlarr onu yakalamışlardırr ve onu kurtarmışlardırr bu arada meltemm yağızı bulmuşken tam o sırada yağız tırafik kazası geçirirr vee anında ölürr meltemmm kahrolurr

meltem: bizimmm kızlarr diskodaaa :) 576176 ----------------- böhüüü üüüüü aqqala :uuu

bir günn yinee duygu intaar etmeye kalkışırr ve ipi bağlar boynuna çıkar tabureyee kızlarr onu tutamazz ve duygu intaar eder kızlarr hemen onu hastaneye götürürlerr.....

:uuu YORUMLARDAN SONRA DEVAMM :uuu
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyPerş. Nis. 23, 2009 11:14 am

yemin ediyoRum ağLadım acayip duygusaL oLmuş ya :uuu
ya bare sonunu komik bitir ya :uuu :uuu
duyqu

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyCuma Nis. 24, 2009 1:25 pm

bilmiorumm belki sonunu komik yaparımm :)
serenay

serenay

MesajKonu: Geri: bizimmm kızlarr diskodaaa :)   bizimmm kızlarr diskodaaa :) EmptyCuma Nis. 24, 2009 4:01 pm

aman yesinLer xD
tamam nasıL istiyosan öLe yap .

bizimmm kızlarr diskodaaa :)
1 sayfadaki 1 sayfası