Ashley Hakkında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Hakkında

Ashley Tisdale Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sLm ben Duygu =-)

3 posters
YazarMesaj
duyqu

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 8:05 pm

sLm ben duygu bu foruma üye olduğum için çoq muTluyum
Bu forumu kuranlara çok Teşekkür ediorum çünkü gerçekten bu forum süperrr olmuş

Onları içtenliğile tebrik ediorumm sLm ben Duygu =-) 81186

nese biraz kendimden bahsediyimm:

Benim sevdiim ünlüler :

Beyonce-lemi filazof-gülçin-rihanna-selena gomezz-yalın-şebnem ferah-sagopa kajmer-kolera-shakira-lemi lovato-tabikide ashley unuttuklarımda olabilir hatırlarsam daha sonra yazarım

ben 5 Nisan 1998 yılında doğdum yakındada doğum günüm var o yüzden çok heyecanlıyımm...

neyse bu siteyi kuranlara gerçekten
çokqq teşekkür ediorummmm

ve sizi bi kere daha alkışlıorummm sLm ben Duygu =-) 81186

En son duyqu tarafından C.tesi Nis. 04, 2009 10:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyC.tesi Mart 28, 2009 8:36 pm

FoRuma hoşgeldin bidanem iyi Ki geLdin sLm ben Duygu =-) 514631
Şimdiden doğum gününün kutLu oLsun sLm ben Duygu =-) 821125 sLm ben Duygu =-) 825175
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyPaz Mart 29, 2009 2:08 pm

Beyonce-lemi flazof-gülçin-rihanna-selena gömezz-yalın-şebnem ferah-sagopa kajmer-kolera-shakira-lemi lavota-tabikide ashley

~~

Lemi fLazof deiL Lemi Filazof

~~~

SeLena Gömezz deiL seLena gomez

~~

Lemi Lavota deiL Demi Lovato

(iLk önce adLarını öğren bebeim (= )

----------

HosgeLdin Canem
iYiKi geLdin
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyPaz Mart 29, 2009 2:15 pm

zuhahaxd ben hiç dikkat etmemişim Zuha
Lavota sLm ben Duygu =-) 344819
ayh duygu yaa sLm ben Duygu =-) 344819
~MéLoDy~
Admin
~MéLoDy~

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyPaz Mart 29, 2009 2:18 pm

Ayh duygu bide fanım dioSun nası bi fanSın anLamadım zuha

SeLena gömezz zuhaa
duyqu

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:56 am

ßEN öle biliodum öle yazdım bi sakıncası mı var??? 00Ke
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyPaz Nis. 05, 2009 1:04 pm

evet canım bi sakıncası var. İsimLerini öğrenipde yazsan seviniriz.Ama sen böLe yazmakda ısrarcısın
bence Laf sokmak yeRine pardon arkadaşLar hemen düzelteyim Lafını bekLeRdim ama sen yannışLarına böLe devam et ;) 00Ke

bide yani fanıyım diosun ilk önce adlarını öğrenmeni istedik o yüzden söledik sakıncası senin icin var yoksa bizim icin bi sakıncası yok senin iyiliğin icin söledik , baska siteye üye olursan orda kendine imza yaparsan üstünede lemi lavota yazarsan senle dalga geçerler.
duyqu

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyCuma Nis. 10, 2009 7:26 am

hyr siz sanki dalga geçmedinizde başka siteye üye olursan dalga geçerler diosunnn

ayrıca bende düzelttim ztn tmammı sölemem grk duymadımm öle biliodum öle yazdımmm nolucakk

ayıp bişeymii 00Ke
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyCuma Nis. 10, 2009 3:38 pm

Evet canım hem ayıp bişe hem terbiyesizce hem yannış yapıyosun hem üsteliyosun hemde Laf sokmaya devam ediyoSun dalGa geçiLmiyecek bişe oLsaydı daLga geçmezdik ama gerçektende Çok komikti . Düzeltmişsin ha, Bunca Lafdan sonRa mı düzelttin meltem söLemese kim biLir ne zaman düzelticektin ya bide öLe biLiyodum öLe yazdım diosun ,yaa tamam pardon bi yannışLık yaptım düzeltiyim demiyoSun sen böLesin işte benimde hataLarım var ama ben senin gibi yapmıyoRum en sonunda özür diLiyoRum kendimi affettirmeye ÇalışıyoRum sen uzatıyosun asLında bende uzatıyoRum sana niye anLatıyoRum ki anLayana demi ?? 00Ke

Nese canım bu sözLerin konuyLa aLakası yok sen ne yazcaksan yaz yok sayıcam
tekrar hoşgeLdin :)

YAZILARI DÜZELT CANIM
:)
duyqu

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyCuma Nis. 10, 2009 3:59 pm

ben yazıları çoktan düzelttim meltem sölemese düzelmiycektim batıomuu ister özür dilerim kendimi affettiririmm isterrr kendimi haklı çıkaemaya çalışırımmm batıyomu istediğimi yaparım sanamı sorucamm bencedee anlayanaaa 00Ke istediğimi yaparım yanlışta yazarım doğruda yazarım eksikte yazarım fazlada yazarımmm bn buyumm bana kimse karışamazz heee bilmem ssana karışan varmı ztn bu beni ilgilendirmiioo bu koonu burda kapanırsan sevinirim Cnm.. 00Ke
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyCuma Nis. 10, 2009 5:07 pm

sinek mi vızıLdıyo ya CraZZZy
duyqu

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 11:08 am

bencede kendi vızıldamanı duyman çoqq normalll... :PPP
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 11:14 am

hı evet Zuha
duyqu

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptySalı Nis. 14, 2009 6:03 pm

hıhı ewett sende kabul ettiğine göreee sorum yokk bu konuda burda kapansın artık yoksa yavaş yavaş baya bi uzucakkk dimi arkadaşımmm 00Ke güL bu gülde sana birbirimizin kırgınlığının geçmesini istiorumm kimseyle küsmek istemiorumm helede en iyi arkilerimleeeeee Lové
serenay

serenay

sLm ben Duygu =-) Empty
MesajKonu: Geri: sLm ben Duygu =-)   sLm ben Duygu =-) EmptySalı Nis. 14, 2009 6:10 pm

püff uğraşamıcam zaten :PPP nese aşkomm kapansınn kavga etmeyeLim Lové

sLm ben Duygu =-)
1 sayfadaki 1 sayfası