Ashley Hakkında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Hakkında

Ashley Tisdale Hakkında Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

En çok niçin ağLarsınız ( bu sorunun çözümünü buLucaz . )

YazarMesaj
serenay

serenay

En çok  niçin ağLarsınız ( bu sorunun çözümünü buLucaz . ) Empty
MesajKonu: En çok niçin ağLarsınız ( bu sorunun çözümünü buLucaz . )   En çok  niçin ağLarsınız ( bu sorunun çözümünü buLucaz . ) EmptyCuma Nis. 10, 2009 10:23 pm

Oyunun oynanışı:[b]

arkadaşlar ilk önce genellikle hangi sebepden dolayı ağlarsınız buraya yazıcaksınız herkes buna çözümler bulacak sonra başkası en çok neden ağladığını yazıcak herkes çözüm bulucak öle gidicek ilk ben başLıyoRum .

Ben en çok annemLe tartışırım annem bana bağırır falan ben en çok o zaman ağLarım. üüüüü ArkadaşLar buna çözüm buLur musunuz ama kolayLıkLa çözüm buLmanız için ilk şunLarı söLemek istiyoRum annem bişe deR. Bende üff anne tamam deRim annemde geLir kızım ben sana kaç kere demedim mi bana üff püff faLan yapma die der sonra o gider ben arkasından konuşurum ve o duyaR ve tartışma başLar...

Lütfen çözüm buLun aqLaaaaa aqLaaaaa aqLaaaaa aqLaaaaa aqLaaaaa aqLaaaaa aqLaaaaa aqLaaaaa

En çok niçin ağLarsınız ( bu sorunun çözümünü buLucaz . )
1 sayfadaki 1 sayfası